kyocera 9002i.jpg

Shinkansen rynku druku: 90 str./min. z TASKalfa 9002i

Przedstawiamy Państwu urządzenie KYOCERA TASKalfa 9002i. Jest dedykowane do wydajnej i bardzo szybkiej pracy. Efektywność ma zbliżoną do tzw. maszyn produkcyjnych, lecz cenowo w dalszym ciągu plasuje się w segmencie urządzeń biurowych. TASKalfa 9002i pozwala dużym firmom i zespołom roboczym na drukowanie z prędkością 90 stron na minutę, co przy bardzo zrównoważonej i atrakcyjnej cenie zakupu jest ciekawą propozycją na rynku. Poza niewątpliwymi walorami funkcjonalnymi, urządzenie potwierdziło także wysoką niezawodność, otrzymując w wyniku szeregu testów, wyróżnienie od Keypoint Intelligence - Buyers Lab. Laboratorium testujące sprzęty z branży cyfrowej przyznało TASKalfa 9002i nagrodę "Summer Pick Awards".

Nagroda Keypoint Intelligence - Buyers Lab

 

TASKalfa 9002i w testach na niezawodność została wyróżniona tytułem "Summer Pick Awards" nadawanym przez Keypoint Intelligence - Buyers Lab. Przyznana przez ekspertów nagroda potwierdza niezawodność i wysoką jakość urządzenia w połączeniu z rozwiązaniami zwiększającymi bezpieczeństwo obszaru druku i obniżającymi koszty.  

 

Keypoint Intelligence jest ośrodkiem dedykowanym kompleksowej obsłudze branży cyfrowej. Od ponad 50 lat Buyers Lab jest globalnym laboratorium oceniającym urządzenia drukujące i dostarczającym wiarygodnych informacji na ich temat opartych m.in. o dane z testów i sprzedaży.