Notebooki oraz Ultrabooki

Dell Vostro

14767065201724858f0b037ada33d08b9a58271f

Notebooki Dell Vostro można określić jako swoisty pomost pomiędzy konsumencką rodziną notebooków Dell Inspiron (adresowaną do użytkowników domowych) a sprzętem biznesowym z krwi i kości oferowanymi przez serię Latitude. Sam Dell opisuje Vostro jako laptopy dla niewielkich firm.

„Biznesowość” notebooków Dell Vostro widać nie tylko w oferowanych konfiguracjach, ale też wzornictwie. Urządzenia te są zazwyczaj smukłe, solidnie wykonane, a kolorystyka unika jaskrawości, nie pozwalając jednocześnie na to, aby nasze narzędzie pracy wyglądało nudno. Dobrym przykładem niech będzie seria 5000, w spisie której znajdziemy zarówno notebooki w klasycznej czerni lub kolorze szarym, ale też złotym czy delikatnie niebieskim. 

Dell Latitude

Dell Latitude to jedna z najbardziej znanych serii notebooków amerykańskiego producenta. Komputery z rodziny Latitude stworzone zostały z myślą o użytkowniku biznesowym. Zaprojektowano je w ten sposób, żeby mogły sprostać specyficznym wymaganiom pracowników firm oraz korporacji. Laptopy odznaczają się eleganckim wyglądem i sporymi możliwościami konfiguracji. Notebooki z serii Latitude posiadają wytrzymałe obudowy, pojemne baterie, a także pełne wyposażenie charakterystyczne dla segmentu biznes. Poszczególne modele mogą być wyposażone w złącze Thunderbolt 3, mogące pełnić funkcję gniazda stacji dokującej oraz modem WWAN.

Dell-Latitude-5490.jpg

Dell Precision

dell-precision-5510-windows-10-pro.jpg

Mobilne stacje robocze Dell charakteryzuje najwyższa wydajność i bezproblemowa obsługa nawet najbardziej wymagających aplikacji. Urządzenia od tej firmy są polecane użytkownikom biznesowym, którzy szukają silnych notebooków i stacji roboczych do swojego biura. Idealnie nadają się dla grafików, architektów i innych specjalistów, którzy codziennie używają wymagających aplikacji do swojej pracy. Dell Precision to urządzenia, które ceni się głównie ze względu na zaawansowane rozwiązania technologiczne. Jeżeli zależy Ci na ponadprzeciętnej wydajności i zwiększonym komforcie pracy, to warto rozważyć zakup stacji roboczej lub notebooka z tej serii.

Dell XPS

Laptopy Dell XPS to nowoczesne urządzenia klasy premium, na które składają się notebooki i urządzenia 2 w 1. Są dedykowane profesjonalistom, którzy wymagają od swoich urządzeń dużo większej wydajności, niż inni użytkownicy biznesowi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych zarówno notebooki z serii XPS, jak i urządzanie 2 w 1, spełniają wymagania każdego użytkownika, który wymaga od komputera estetycznego wyglądu, niezawodności, wysokiej wydajności i bezawaryjnego, płynnego działania systemu.

original.jpg

Dell Alienwere

alienware.jpg

Jest to seria urządzeń Dell przeznaczona dla każdego, który chce cieszyć oko najwyższej jakości detalami nie tracąc zarazem na wydajności. Seria Alienware ukierunkowana jest na spełnianie wymagań graczy jak również grafików czy architektów. Każdy notebook  Dell Alienware jest wykonany z włókna węglowego, które nadaje komputerowi trwałość, znakomity wygląd i pełną mobilność. Na szczególną uwagę zasługują również podzespoły jakie zastosowano, Alienware wyposażono w system chłodzenia z elementami miedzianymi, wyświetlacze Quad HD+ i wydajne, najnowsze procesory Intel® Core, aby zapewnić zawsze taki sam komfort rozgrywki.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi.