Skanery firmy Canon

Odkryj gamę szybkich, niezawodnych i łatwych w obsłudze skanerów

Skanery firmy Canon

Odkryj gamę szybkich, niezawodnych i łatwych w obsłudze skanerów

Skanery przenośne

Uniwersalne i kompaktowe skanery przenośne Canon sprawdzą się w podróży i w małym biurze. Niewielkie rozmiary, bardzo dobra jakość skanów, oraz zasilanie USB to najbardziej charakterystyczne zalety skanerów firmy Canon

W tej serii wyróżniamy modele:

Skaner wielkoformatowy

Canon Océ TC4 scanner

Océ TC4 to szybki, wysokiej jakości wielkoformatowy skaner do skanowania kolorowych i monochromatycznych dokumentów. Jeśli szukasz inżynieryjnego skanera lub rozwiązania dla sieciowego skanowania, to wielkoformatowy skaner Océ TC4 stanowi najlepsze rozwiązanie wśród wielkoformatowych skanerów.

Skanery dla małych grup roboczych

Niezawodne, łatwe w obsłudze skanery dokumentowe Canon opracowane pod kątem pracy w różnych środowiskach biurowych. Szeroki wybór asortymentu spowodowany jest dużym doświadczeniem firmy Canon na rynku obrazowania. Każdy przedsiębiorca znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie.

W tej serii wyróżniamy całą serię urządzeń imageFORMULA

Skanery prodykcyjne

Skanery produkcyjne Canon zoptymalizowano pod kątem klientów, którym zależy na wyjątkowo szybkiej i wydajnej pracy, doskonałej jakości obrazu i niezawodnym podawaniu – znakomicie sprawdzają się w wymagających środowiskach.

Produkty produkcyjne również występują w bardzo wielu wariantach w serii imageFORMULA

Skanery płaskie

Seria urządzeń CanoScan to skanery fotograficzne oraz dokumentowe. Poznaj bardzo wydajne, płaskie skanery biurowe firmy Canon. Urządzenie CanoScan umożliwia uproszczenie zarządzania zdjęciami i dokumentami.

(71)792 52 45 wew.27

(71)792 52 45 wew.27

Gajowicka 95 p. 118 53-421 Wrocław

Gajowicka 95 p. 118 53-421 Wrocław

Copyright © 2018 Stan-Mit-Serwis Limited

Copyright © 2018 Stan-Mit-Serwis Limited