Skanery firmy Canon

Odkryj gamę szybkich, niezawodnych i łatwych w obsłudze skanerów

Skanery firmy Canon

Odkryj gamę szybkich, niezawodnych i łatwych w obsłudze skanerów

Projekt bez tytułu (1).png

Skanery przenośne

Uniwersalne i kompaktowe skanery przenośne Canon sprawdzą się w podróży i w małym biurze. Niewielkie rozmiary, bardzo dobra jakość skanów, oraz zasilanie USB to najbardziej charakterystyczne zalety skanerów firmy Canon

W tej serii wyróżniamy modele:

imageFORMULA P-215II
imageFORMULA P-208II
Oce TC4.jpg

Skaner wielkoformatowy

Canon Océ TC4 scanner

Océ TC4 to szybki, wysokiej jakości wielkoformatowy skaner do skanowania kolorowych i monochromatycznych dokumentów. Jeśli szukasz inżynieryjnego skanera lub rozwiązania dla sieciowego skanowania, to wielkoformatowy skaner Océ TC4 stanowi najlepsze rozwiązanie wśród wielkoformatowych skanerów.

imageFORMULA DR-C225 II.png

Skanery dla małych grup roboczych

Niezawodne, łatwe w obsłudze skanery dokumentowe Canon opracowane pod kątem pracy w różnych środowiskach biurowych. Szeroki wybór asortymentu spowodowany jest dużym doświadczeniem firmy Canon na rynku obrazowania. Każdy przedsiębiorca znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie.

W tej serii wyróżniamy całą serię urządzeń imageFORMULA

Więcej...
imageFORMULA DR-G2110 (+tło).png

Skanery prodykcyjne

Skanery produkcyjne Canon zoptymalizowano pod kątem klientów, którym zależy na wyjątkowo szybkiej i wydajnej pracy, doskonałej jakości obrazu i niezawodnym podawaniu – znakomicie sprawdzają się w wymagających środowiskach.

Produkty produkcyjne również występują w bardzo wielu wariantach w serii imageFORMULA

Więcej...
CanoScan LiDE 300.jpg

Skanery płaskie

Seria urządzeń CanoScan to skanery fotograficzne oraz dokumentowe. Poznaj bardzo wydajne, płaskie skanery biurowe firmy Canon. Urządzenie CanoScan umożliwia uproszczenie zarządzania zdjęciami i dokumentami.

Więcej...