Małe urządzenia z serii Canon i-SENSYS oraz imageRUNNER

Aby odnosić sukcesy, firmy muszą szybko gromadzić i prezentować informacje, łatwo udostępniać je wszystkim, którzy ich potrzebują, a także chronić je przed niepowołanymi osobami. Zarządzanie informacjami stanowi jednak znaczne wyzwanie ze względu na mnogość dokumentów współistniejących w różnych formach — drukowanych i cyfrowych — oraz lokalizacjach, takich jak biurka pracowników lub szafki biurowe, a także serwery chmurowe i urządzenia mobilne.

imageRUNNER ADVANCE to seria urządzeń wielofunkcyjnych opartych na inteligentnej platformie, która wspiera i uzupełnia każdy etap procesu korzystania z dokumentów. Od utworzenia do udostępnienia, od wydruku po archiwizację — urządzenia te zaprojektowano, aby pomóc w zwiększeniu produktywności i sprawności działania, kontrolowaniu kosztów oraz optymalizacji zwrotu z inwestycji. Do tego spełniają one wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Platforma obejmuje wiele różnych modeli i zintegrowanych rozwiązań opartych na sprawdzonych technologiach, które umożliwiają eliminowanie problemów związanych z przepływem dokumentów w rozwijających się środowiskach pracy — od małych grup roboczych i biur po większe oddziały lub działy reprograficzne. Ofertę urządzeń imageRUNNER ADVANCE można łatwo dostosować do konkretnych wymagań danej firmy zarówno teraz, jak i w przyszłości. Zintegrowanie ich z zaawansowanymi rozwiązaniami do rejestrowania dokumentów i zarządzania wydrukami, takimi jak uniFLOW, eCopy, Therefore, IRIS itd, jest naprawdę łatwe..

Najważniejsze funkcjonalności serii 

Idealny asystent w biurze  

Jeśli prowadzisz małą firmę lub pracujesz w domu, docenisz szybkość, niezawodność i jakość druku monochromatycznego serii

i-SENSYS

Skaner płaski z funkcją OCR

Skaner o wysokiej rozdzielczości wraz z oprogramowanie do optycznego rozpoznawania znaków (OCR) tworzy edytowalne dokumenty PDF z możliwością wyszukiwania tekstu.

MF237w_FRT_800x400.png

Bardziej zrównoważony rozwój 

Dzięki raportom na temat zużycia energii w drukarce, trybów automatycznego wyłączania oraz  obniżonemu poborowi mocy możesz oszczędzać energię, zmniejszać ilość odpadów i sprzyjać zrównoważonemu rozwojowi.

Łatwa integracja

Doskonałe do obciążonych pracą środowisk biurowych. Łączność Wi-Fi i Ethernet oraz obsługa PCL6 - stworzone do bezproblemowej pracy w istniejącej sieci firmowej.

MF416dw Default_tcm125-1385500.jpg

Dane techniczne 

Dane techniczne 

Szeroka gama małych urządzeń i-SENSYS oraz imageRUNNER jest bardzo zróżnicowana.

Nasi przedstawiciele handlowi z pewnością pomogą w doborze odpowiedniego modelu.

Wystarczy, że powiesz nam czego potrzebujesz!

Szeroka gama małych urządzeń i-SENSYS oraz imageRUNNER jest bardzo zróżnicowana.

Nasi przedstawiciele handlowi z pewnością pomogą w doborze odpowiedniego modelu.

Wystarczy, że powiesz nam czego potrzebujesz!