2.png

Gespage to proste rozwiązanie do kontroli dostępu urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek i drukarek.  Jest przeznaczony do szkół, uczelni oraz firm, które chcą poprawić lub uprościć zarządzanie finansowe urządzeniami wielofunkcyjnymi.

 

Gespage to niezawodne rozwiązanie zapewniające wartość dodaną do technologii Cartadis niezależnie od oprogramowania Twojego komputera. Architektura Gespage jest udostępniana administratorowi za pomocą przeglądarki internetowej!

picto-user-service-maitriser.png

Zarządzaj drukiem

Każdy użytkownik staje się niezależny i ma informacje, które pozwalają kontrolować  jego zadania i przestrzegają jego przydziałów. Twoi użytkownicy wreszcie zarządzają swoimi zadaniami bezpośrednio w wielofunkcyjnym urządzeniu.

Mobilne drukowanie

Gespage Mobile to bezpieczne rozwiązanie do drukowania mobilnego, które umożliwia łatwe drukowanie z laptopa, smartfona lub tabletu za pośrednictwem portalu internetowego, aplikacji (Android lub iOS) lub po prostu wysyłając wiadomość e-mail.

picto-user-service-mobile.png
picto-user-service-alademande.png

Drukuj z PRINT2ME

Daj swoim użytkownikom wygodę drukowania na żądanie. Rozpocznij drukowanie i drukuj dokumenty na wybranej drukarce, tam, gdzie jest to potrzebne zawsze ze 100% poufnością informacji

Gespage Mobile to bezpieczne rozwiązanie do drukowania mobilnego, które umożliwia użytkownikom łatwe drukowanie dokumentów z laptopa, smartfona lub tabletu za pośrednictwem portalu internetowego, aplikacji (Android lub iOS) lub po prostu wysyłając e-mail. Nie trzeba być podłączonym do struktury sieci, ani nawet zainstalować sterownika druku!

2.png

Oprogramownanie Gespage firmy Cartadis posiada również rozwiązanie płatności internetowych!

Gespage Web-Payment jest opcjonalnym modułem w który można zaopatrzyć system w dowolnym momencie jego użytkowania. Ma on na celu umożliwienie ponownego ładowania kont Gespage za pośrednictwem dostosowanej i zabezpieczonej strony internetowej. 

4.png

Główne cechy płatności internetowej Gespage to:

  • Obsługuje karty kredytowe i płatności online bez kupowania sprzętu.

  • Umożliwia ustawianie kwot przeładunkowych dla kont użytkowników.

  • Zabezpieczona płatność za pośrednictwem zdematerializowanej bramki płatności (bramka Ingenico ePayments lub PayPal).

Gdy użytkownik się połączy, jego strona główna wyświetla informacje o jego koncie i daje dostęp do usługi przeładowania.

Zapytaj o bezpłatną wycenę