Dell EMC

Dell EMC jest nowym graczem na rynku rozwiązań sieciowych. Nowym, ale bardzo silnym! W roku 2011 Dell przejął firmę Force10 Networks – producenta rozwiązań sieciowych. Od  tamtego czasu  przeznaczając znaczące środki finansowe na rozwój swojego portfolio produktów Dell EMC Networking, firma stała się liderem w rozwiązaniach Open Networking.

Rozwiązania sieciowe Dell EMC posiadają liczną grupę cech i funkcjonalności, które czynią z nich rozwiązanie konkurencyjne w porównaniu do produktów innych znanych producentów. Jedną z takich funkcjonalności jest technologia Open Networking, która dynamicznie rośnie i znajduje swoich klientów wśród największych firm na świecie jak Microsoft, Visa czy Verison.

Rozwiązania Dell EMC wciąż umacniają swoją pozycję na rynku

Serwery DELL typu Tower

Serwery tower.jpg

Serwery Dell typu Tower opracowane zostały z myślą o zapewnieniu uniwersalnej elastyczności i możliwości rozbudowy. Serwery Dell odznaczają się znakomitym stosunkiem ceny do wydajności. Są to idealne rozwiązania dla małych lub średnich firm, a także dla dużych przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań dla biur w odległych placówkach i oddziałach. Jest to doskonałe rozwiązanie dla placówek i oddziałów przedsiębiorstw. W porównaniu z poprzednimi generacjami serwery Dell oferują zwiększoną elastyczność, lepsze zabezpieczenia i wydajność.