Canon_PP-2019_RGB(black).jpg
Canon_PP-2019_RGB(red).jpg

URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE CANON

URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE CANON

Firma CANON na przestrzeni ostatnich lat podjęła wiele ważnych decyzji odnośnie kierunku w jakim zamierza kształtować się dalej ten moloch technologiczny.

Bardzo ważną decyzją była ta mówiąca o ponownym, bardzo mocnym wejściu w branżę obiegu dokumentami.

Nowa seria urządzeń CANON ADVANCE jest dostępna tylko u certyfikowanych partnerów handlowych. Ponad 10 calowy wyświetlacz, duża żywotność podzespołów oraz tonery o ponadprzeciętnej wydajności to cechy charakteryzujące najnowszą serie urządzeń CANON

SKANERY CANON

SKANERY CANON

 Nie jest żadną niespodzianką, że japoński potentat technologiczny specjalizuje się w obrazowaniu i produktach optycznych. Poza aparatami posiada również w swoim portfolio bardzo szeroką gamę skanerów. Od modeli mobilnych o bardzo lekkiej konstrukcji przez sprzęt dla małych, średnich oraz dużych grup roboczych, na skanerach wielkoformatowych oraz do klisz fotograficznych kończąc.

Atrakcyjne i łatwe do wyświetlenia efekty skanowania dzięki zaawansowanej analizie obrazu i automatycznej korekcie danych w poszczególnych obszarach daje unikalna opcja Auto Document Fix 

Wkrótce więcej informacji....

URZĄDZENIA PRODUKCYJNE CANON

URZĄDZENIA PRODUKCYJNE CANON

Producent najlepszych aparatów fotograficznych na rynku zdążył już przyzwyczaić do bardzo odważnych i zarazem przemyślanych posunięć. Inaczej nie mogło być w przypadku wejścia firmy Canon w druk produkcyjny i fotograficzny.

Cała gama urządzeń jaką producent przygotował dla swoich klientów jest ogromna.

Urządzenia mono oraz kolorowe, finiszery, i bindownice, druk etykiet oraz cyfrowy wydruk fotograficzny, zasobniki, banki papieru jak również podajniki długich arkuszy.

W ofercie produkcyjnej firmy Canon każdy z klientów znajdzie dla siebie odpowiednio zaawansowaną i ekonomiczną konfiguracje sprzętową. 

Wkrótce więcej informacji....

PERYFERIA ORAZ DRUK SPECJALISTYCZNY CANON

Jednym z najważniejszych elementów który musi charakteryzować kompletnego dostawce rozwiązań sprzętowych w branży obrotu dokumentami jest ilość i funkcjonalność elementów peryferyjnych, które można przyłączyć do urządzenia czy istniejącej sieci. Canon również w tym aspekcie  stanął na wysokości zadania.

 Drukarnie oraz studia fotograficzne to nie jedyne miejsca gdzie jakość druku gra najważniejszą rolę. Japoński gigant doskonale zna swoją gupę klientów. Dzięki temu również graficy komputerowipoligrafowie i architekci posiadający swoje małe biura mogą pracować na jedym z najbardziej zzawansowanych sprzętów na rynku

Wkrótce więcej informacji....

Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi.