Aktualności

Usługi zarządzania drukiem mogą być jednym z elementów sukcesu twojej firmy. Odpowiednie środowisko druku może zaoszczędzić czas Twoim pracownikom, usprawnić zarządzanie dokumentem drukowanym, cyfrowym oraz dodatkowo znacznie przyczynić się do wzrostu bezpieczeństwa Twojej firmy.

Jak wybrać firmę dostarczającą usługę druku?

biznes-partner.jpg

09.11.2018

Stałe monitorowanie wydatków i efektywne ich ograniczenie jest podstawą każdego biznesu. Nie zawsze jest ku temu odpowiedni czas, nawet obecnie, kiedy gospodarka się rozwija, a wysoka konsumpcja napędza zyski przedsiębiorcom. Przy sprzyjającej koniunkturze wielu z nich koncentruje się na bieżących zadaniach.

Jak oszczędzać na obiegu faktur?

biuro-rachunkowe-księgowość-online.jpg

13.11.2018

kidcolor.jpg

15.11.2018

Słownik pojęć związanych z obszarem druku

Czym jest drukarka laserowa, OCR, wydruk podążający, albo wydruk bezpieczny? Każdy kto ma jakikolwiek kontakt z obsługą druku na pewno słyszał te pojęcia, ale czy kiedykolwiek zadaliście sobie pytanie co to tak na prawdę znaczy? Czy odpowiednia terminologia może poprawić obieg informacji? W dzisiejszym artykule przedstawimy wam kluczowe pojęcia obsługi druku

Aurora optymalnie zarządzi energią firmy

Nagle ciemność i nic nie działa. Winne korki czy koparka? Jak długo nie będzie prądu? Boleśnie doświadczamy, że bez energii elektrycznej nie da się żyć, a w każdym razie jest to bardzo utrudnione i często oznacza dodatkowe koszty, przestoje lub nawet straty. Przerwy w dostawie energii elektrycznej bowiem nie omijają przedsiębiorstw, instytucji, urzędów, szpitali, szkół, przedszkoli, zakładów produkcyjnych czy przetwórstwa żywności.

MG_2472-1.jpg

20.11.2018

Bez tytułu.png