Aktualności

Jak wybrać najlepszą drukarkę do firmy?

Z drukowaniem jest dziś jak z korzystaniem z samochodu firmowego. Mniej istotny jest koszt samego przedmiotu, znacznie ważniejsze stają się koszty użytkowania. Warto więc skupić się na tym, by te wydatki były jak najbardziej efektywne

24.01.2019

hi_res-1.jpg

27.02.2019

cięcie-kosztów_xl.jpg

Konferecja DELL

 Z racji, że bardzo poważnie traktujemy nasze plany związane z partnerstwem, zdecydowaliśmy się wybrać na konferencje Dell, która odbyła się w Warszawie w dniach 14-16 stycznia.

Koncept przedsięwzięcia firmy DELL przewidywał przedstawienie partnerom najnowszych planów związanych ze sprzedażą, marketingiem, finasowaniem potrzeb klientów oraz całą serie nowych urządzeń, które już wkrótce wejdą na Polski rynek. Większość sprzętowych nowości pojawi się w dystrybucji na przełomie kwietnia i maja.

0_0_productGfx_d829219f56addfd6f8511e8db

17.05.2019

Aplikacje biznesowe

Nowoczesne urządzenia drukujące nie służą wyłącznie do rutynowego odbioru dokumentów. Innowacyjne aplikacje HyPAS stworzone specjalnie na urządzenia wielofunkcyjne marki KYOCERA zamieniają drukarkę w profesjonalne narzędzie wspierające codzienną pracę w biurze lub podczas event'u.

Kyocera-Logo-Vector-Free-Download.png

28.05.2019

Seria IRIS 2 dydykowana jest do pracy w średnich i dużych grupach roboczych. Głównym celem producenta urządzeń jest maksymalizacja bezpieczeństwa danych. W tym celu wprowadzono szereg technologii zapewniających realizację tego celu. 

Gwarancja bezpieczeństwa i jakości - 7 nowych modeli urządzeń Kyocera

W ciągu ostatnich 60 lat Kyocera charakteryzowała się niezrównanym rozwojem i determinacją, co zaowocowało odniesionymi sukcesami w każdej z wielu gałęzi działalności grupy. Obecnie firma wciąż skutecznie stawia czoła wyzwaniom, dostosowując ofertę do współczesnego świata pełnego nowych technologii, takich jak robotyka, Internet Rzeczy, 5G, sztuczna inteligencja i przetwarzanie danych w chmurze.

60. rocznica powstania Kyocera Corporation

https___s3-ap-northeast-1.amazonaws.com_

29.07.2019